Hakkımızda

1960 yıllarında ayakkabı imalatı ile sektöre giren firmamız ülkedeki zanaatın yeni oluşum evrelerinde üretim faaliyetine başlamıştır. 1993 yılında LAMCI AYAKKABI MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tescilli marka unvanını almıştır. Ayakkabı tabanında sektöründe kaliteli yenilikçi markaların temsilcilerini bünyesinde toplayan firmamız yanı sıra deri, kösele, astar neolit ve endüstriyel yapıştırıcılar ve tekstil ürünlerinin satışını yapmaktadır. Zaman içerisinde Tedarikçilikten elde ettiği deneyim ve bilgiyi ayakkabının kalitesini konfor ve estetiğine değer katmak esası ve ülke ekonomisine istihdam sağlama bilinciyle yatırım gerçekleştirmiştir. 2003 yılında ithalatını gerçekleştirdiği makine parkuruyla eva iç tabanlık üretmeye başlamıştır. Sektöre üstün hizmet verebilmek adına 2006 yılında inşaatını tamamladığı 3000 metre karelik kapalı alanda üretim ve bölge temsilciliğini yaptığı markaların toptan satışını yapmakta olan firmamız entegre üretim ilkesiyle üretim çeşidine çelikli taban astarı makine parkurunu kurmuştur. Ayak sağlığına artı değer sağlamak için sünger form ve poliretan iç tabanlık çeşitli laminasyon üretim teknikleriyle üretim çeşitine hız kazandırmıştır. Firmamız, devam eden yatırım projeleri ile sektörünün atılımcı, dinamik ve fark yaratan firması olmayı sürdürmektedir, sürekli gelişmeye sağduyulu bir yaklaşım felsefesini benimsemiştir. LAMCI AYAKKABI uzun yıllar ayakkabı imalatından edindiği deneyimi 80’li yıllarda Bölgesinde ayakkabı atölyelerine malzeme satışı ile başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana yenilikleri izleyen ve uygulayan bir firma olarak sektöründe belirleyici bir konuma yükselmiş aynı zaman da Kalitenin güven veren saygın adresi olmuştur.

Vizyon

Geleceğe giden yolda, geçmişten edinilen birikimin öneminin bilinciyle ürettiğimiz mal ve hizmetlerde, yaptığımız yatırımlar ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızla doğruluk dürüstlük ilkesiyle birlikte büyüme ve yükselmesine katkıda bulunmak, sektöründe lider, imajı yüksek, saygın ve insanlığın hizmetinde kuruluş olmaktır

Misyon

Ayakkabı sektörüne artı katma değer katacak ve ayak sağlığını artıracak her türlü ürün, hizmet ve teknolojiyi uygun koşullarda tedarik etmek, sektö- rün gelişmesine katkıda bulunacak öncü faaliyetlerde bulunmak, kurumsal değerlere sadık kalmak, bir sonraki nesillere tecrübenin aktarılması.